Cam Filmi Profesyonel Cam Filmleri

Anasayfa arrow Ürünler arrow Dekoratif Cam Filmleri
 • Decrease font size
 • Default font size
 • Increase font size
 • default color
 • green color
 • blue color
Dekoratif Cam Filmleri PDF Yazdır E-posta

Dekoratif Cam Filmleriyle İlgili Fotoğrafları Görmek için  Tıklayın...

Dekoratif cam filmleri artık ciddi bir lüks değil, eskiden sadece lüks ortamlarda ve ofislerde gördüğümüz bu dekoratif süslemeler şimdi maaliyetlerinde düşmesiyle, giyim mağazaları ve restaurant tarzı yerlerin idolü olmuştur. Birçok desene ve çeşide sahip olan kesimler şıklığı ve kaliteyi yansıtmada işletmenize katkıda bulunmaktadır. 

Cam filmlerimiz, her türlü bina için amaca yönelik ve efektif yararlar sağlayabilmektedir. Bu bina, ister şehrinizdeki en yüksek gökdelen veya sokağınızdaki küçük bir ev olsun…27

Dekoratif cam filmleri çeşitliliği ve kullanım alanları sayesinde, uygulandığı her yerde çok sayıda yarar sağlamaktadır. Çağdaş bir görüntü, UV koruma, cama laminasyon özelliği kazandırmak v.b.

Mahrumiyeti yükseltmek veya cama desen görüntüsü vermek için, Dekoratif cam filmi isteğinize bağlı desenler kullanılmaktadır. Dekoratif cam filmleri bir odanın dekorunu düzenlemek, mobilya ve mimariyi tamamlamak için kullanılır. İsteğe göre dizayn olanağı sağlar. Buzlu veya asitleme camda olduğu gibi leke tutma özelliği yoktur.

Dekoratif Cam Filmlerinin Yaygın olarak Kullanıldığı yerler ;
Dershaneler
Otomobil Showroomları
Mobilya Mağazaları
Kozmetik Ürünleri Satanlar
İç Giyim 'de Farklılık isteyenler
Vitrinler
Koridorlar
Ofis Kapıları
Konferans Odaları
Özel Mekanlar
Cam yüzeylerin şeffaf ve güzel görünümü gereken yerler
Vitrinlerin görünümünü cazip hale getirir

 • Cama güzellik katmak için dizayn edilmiş, buzlu cam görüntülü filmler rahatça dikey, yatay ya da köşegen şeklinde çekici efektler oluşturacak biçimde uygulanabilir.
 • Geleneksel asitle cam üzerinde desen oluşturma işine oranla daha ekonomik ve pratiktir.
 • Dekoratif cam filmleri herhangi bir düz camda ince, şık ve etkileyici seviyede gizlilik ve parlaklık azalması sağlar.

  Dekoratif film ile tanıştığınız andan itibaren, bu filmin benzersiz olduğunu anlayacaksınız. Dekoratif film, çok daha uygun maliyetlerle camların özel bir işlemden geçmiş gibi kendinden desenli görünmesini sağlar. Görsel efektleri ve grafik desenleriyle işyerlerinin ve evlerin cam yüzeylerine sınırsız dizayn alternatifleri sunmaktadır.Kendi isteklerinizi ve görüşlerinizi kullanarak yaratıcılığı, fonksiyonelliği ve esnekliği kapsayan yepyeni bir dünya sunuyor.

Bu film istenildiğinde camdan sökülerek cam tekrar eski haline dönüştürülebilir

Tüm pencerelere, kapılara ya da oda ayıraçlarına renk ve canlılık getirme imkanınız vardır. CAM FİLMİ dekoratif film, değişik renk ve desen çeşitleriyle her türlü zevke hitap eder; kırmızı, sarı, yeşil, mavi, bronz, beyaz, siyah, mat, buzlu renkler. Herhangi bir rengi veya tüm renkleri herhangi başka bir rengin üstüne sıçratarak kombine etmek mümkündür. Böylece kendi özel filminizi elde etmiş olursunuz. Bu lekeler ister dağıtılarak, ister bir yere odaklı ya da tamamını kapatacak şekilde oluşturulabilinir.
 
Dekoratif Cam Filmleriyle İlgili Fotoğrafları Görmek için  Tıklayın...